Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin (Kolye/Küpe/Bilezik) iadesi yapılamamaktadır.

 

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

Satın aldığınız ürün ayıplı veya kusurlu çıkarsa aynı  gün içerisinde kargo görevlisiyle birlikte tutulan tutanak ile göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz. 

Değişim veya iade yapılan ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz.
 

DEĞİŞİM VE İADE SEÇENEKLERİ

Değişim veya iade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz:

Para İadesi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, nakliye, hediye paketi ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

Ürün Değiştirme: Eski ürününüz yenisi ile değiştirilir, eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa bu  hediyelerin iade edilmesi gerekmez.
 

DEĞİŞİM VE İADE SÜRECİ

·         Mochka tarafından onay alınmadan yapılan değişim ve iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.

·         Değişim ve iade işlemi gerçekleştirebilmeniz için müşteri hizmetleri yetkililerimizde iletişime geçtikten sonra paketinizi aşağıdaki adrese Ptt Kargo ile göndermeniz yeterlidir.

 

 

KARGO ÜCRETLERİ

Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti Mochka tarafından karşılanmaktadır. Bu durumlardaki iadelerde iade edilecek sipariş, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine üzere teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz.

da Sipariş edilen bir ürünün (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.

Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.

İade ve değişim işlemlerinde PTT KARGO ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.
 

HASAR GÖRMÜŞ VEYA KUSURLU ÜRÜNLER

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız.

İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirilerek durumu anlatınız.

Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz.